НОВИНИ

 

НОВИНИ
01.03.2018 Відбудуться звітні Загальні збри членів клубу

     

      У неділю, 4 березня 2018 року о 17:00 відбудуться звітні Загальні збори членів клубу. На зборах пропонується заслухати звіт про діяльність клубу в 2017 році, звіт про використання коштів клубу, затвердити план діяльності на 2018 рік.

 

03.05.2017 Відбудеться ІІ патріотичний велопробіг "Пам'яті Нескорених"

 

   У неділю, 28 травня 2017 року до Дня Героїв відбудеться ІІ патріотичний велопробіг "Пам'яті Нескорених". Велопробіг присвячений вшануванню учасників національно-визвольних змагань ХХст. в Україні та Героїв, що загинули в зоні АТО, захищаючи державну цілісність та незалежність України. Цьогоріч велопробіг стартуватиме в м.Моршині та пройде селами Стрийщини: Лисовичі, Воля Задеревацька, Великі Дідушичі, Угільня, Бережниця, Станків, Довге. Детальніша інформація про велопробіг тут.

 

23.02.2017 Відбудуться Загальні збори клубу

 

     В суботу, 25 лютого 2017 року відбудуться Загальні збори членів ФОК "Плай". На зборах планується заслухати звіт про діяльність клубу протягом 2016 року, затвердити план діяльності на 2017 рік, участь в організації та проведенні масових заходів в Моршині та в регіоні.

 

20.02.2017 Відкрито  туристичний сезон 2017!

 

    В неділю, 19 лютого 2017 року сходженням на найвищу вершину Львівщини-гору Пікуй, члени ГО ФОК "Плай" відкрили туристичний сезон 2017 року. У сходженні взяли участь Тарас Воєвода, Андрій Воєвода, Віталій Стефанів, Руслан Яйко та Микола Воєвода. Під час сходження до нашої групи приєднався семикласник Сергій Кедік з с.Біласовиця. Приємно, що навершині ми зустрілись з відомим шанувальником гір з м.Стрий Андрієм Брошнівським.

    Як додатковий бонус, учасники сходження відвідали Шипітський водоспад в с.Пилипець на Закарпатті.

 

12.11.2016 Відбулись Загальні збори клубу

 

      В суботу, 12 листопада 2016 року відбулись Загальні збори членів клубу, на яких було затверджено нову редакцію Статуту клубу. Головуючим Загальних зборів було обрано Ярослава Солонинку, секретарем зборів Віталія Стефаніва. Присутні одноголосно затвердили Статут клубу в новій редакції. Далі- подання документів на реєстрацію змін в Головне управління юстиції у Львівській області.

 

03.10.2016 Відбулось відкриття спортивного залу

 

     В неділю, 2 жовтня 2016 року відбулось відкриття та освячення нашого спортивного залу. Освятили приміщення настоятелі моршинських храмів о.Іван Пецюх (УГКЦ) та о.Йосиф Дорошевич (УПЦКП). У заході взяли участь члени клубу, меценати та депутати міськради. Завершився захід чаюванням з солодощами. Громадський діяч Богдан Сидорак ще й подарував клубу ікону Ліської Богородиці. Також отримали приємні подарунки - каремати від наших депутатів Романа Косінського та Мельника Олега , а Андрій Харко  та Віктор Мукан подарували дзеркало та матеріали для роздягалки. Загалом капітальний ремонт спортзалу проводився в рамках обласного конкурсу мікропроектів. Загальна вартість робіт становить 72,910тис.грн., з яких 33,0тис.грн. надала Моршинська міська рада, а з обласного бюджету надано 32,5тис.грн. Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи, многая Вам та благая літа!

 

23.05.2016 Відбувся патріотичний велопробіг "Пам'яті Нескорених" до Дня Героїв

 

      В неділю, 22 травня в Моршині стартував патріотичний велопробіг “Пам'яті Нескорених” в рамках святкування Дня Героїв та присвячений вшануванню учасників національно-визвольних змагань ХХст. в Україні та Героїв, що загинули в зоні АТО, захищаючи державну цілісність та незалежність України.

Велопробіг організували молодіжні громадські організації: «Фізкультурно-оздоровчий клуб “Плай”», “Сонячна Січ”; громадські організації: “Екологічно- туристичний просвітницький центр “Здоров'я”, “Асоціація велосипедистів Долинщини"ВелоКом"(м.Долина). 

 Під час велопробігу учасники з Моршина, Болехова, Стрия, Дрогобича, Долини та інших населених пунктів вшанували Героїв України, які віддали життя за волю та незалежність України, діяльність, боротьба, загибель чи поховання яких здійснювалось на території Стрийщини, Болехівщини, Долинщини та пов'язані з містами Стрий, Моршин, Болехів: Зіновія Красівського- провідника ОУН (б) в Україні, члена Української Гельсінкської Групи, одного з творців Українського Національного Фронту, поета; Миколи Штинди, Тараса Бруса, Артема Кулака, Володимира Рака -новітніх Героїв, які загинули в зоні АТО на сході України; Степана Бандери-Голови Проводу ОУН (б), українського політичного діяча, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття; Миколи Корпана-Вояка Студентського куреня армії УНР, учасника бою під Крутами; о.Ярослава Лесіва-члена Української Гельсінкської групи, активного учасника національно-патріотичного і релігійного руху, в'язня більшовицьких таборів; Михайла Дуди (псевдо “Громенко”)- сотника УПА, керівника Стрийського районного проводу ОУН Олекси Сакаля (псевдо “Лев”). У велопробігу взяли участь понад 60 велосипедистів. Фото з велопробігу можна переглянути тут.

 

 

 

10.03.2016   МГО "ФОК "Плай" подав проект на обласний конкурс мікропроектів

 

  В середу, 09 березня 2016 року МГО "ФОК "Плай" зареєстрував проект на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку Львівської обласної ради. Попередньо було виготовлено кошторис, завдяки сприяння п.Богдана Сидорака, проведено збір внесків громади та забезпечено 10% внеску громади. Кошторисна вартість проекту становить 72910грн. Моршинська міська рада забезпечила 33тис.грн. співфінансування з міського бюджету. Через 45 днів конкурсна комісія має оголосити результати конкурсного відбору проектів, які будуть фінансуватись в 2016 році відповідно до обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. 

 

14.02.2016   Відбулось засідання Ради клубу

 

 В суботу, 13 лютого 2016 року відбулось засідання Ради клубу, на якому було розглянуто питання про участь клубу в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. Рада прийняла рішення прийняти участь в конкурсі, затвердила кошторис, призначила керівником проекту Микитюка Павла та доручила йому подати проект  до конкурсної комісії в Львівську обласну раду. 

 

26.12.2015 Рада клубу прийняла нових членів

 

 В п'ятницю, 25 грудня 2015 року відбулось засідання Ради клубу, на якому розглядалось два питання: про прийняття в члени клубу та виключення з членства та про проведення Загальних зборів клубу в 2016 році. Рада клубу вирішила прийняти нових членів: Михайлишина Тараса, Гульчія Руслана, Пеленську Ірину, Магас Мар'яну.

 

17.10.2014  Відбудеться круглий стіл з питань розвитку молодіжного мандрівництва

 

     В понеділок, 20 жовтня 2014р. о 13.30 в приміщенні актового залу Навчально-виховного комплексу "Середня загальноосвітня школа-ліцей" м.Моршин відбудеться круглий стіл на тему: "Розвиток молодіжного краєзнавства та мандрівництва в Моршині: прорблеми та перспективи". Мета круглого столу- з"ясувати проблеми організації активного відпочинку для моршинської молоді.

 

13.10.2014р.   Відбулось сходження на найвищу вершину Львівщини

   

    Протягом 10-11 жовтня 2014р. представники ФОК "Плай" здійснили сходження на найвищу вершину Львівської області- гору Пікуй (1408м). Цього разу ми скористались послугами туристичного притулку "Івашківці". Сходження здійснене з села Біласовиця Закарпатської області. Цього разу сходження на вершину здійснювали маршрутом, який маркований зеленим кольором. Чудова погода, неповторні осінні пейзажі залишили масу позитивних вражень від мандрівки на Пікуй.

 

25.09.2012р. Відбулась одноденна мандрівка по Сколівщині.

 

      В неділю, 23 вересня 2012року в рамках проекту молодіжного мандрівництва відбулась перша одноденна мандрівка в Сколівські Бескиди за маршрутом: Моршин-гора Маківка-гора Захара Беркута-Княжі скелі-Моршин. Мандрівка була комбінованою:158 км проїхали автомобілем, 8,2км пішки. В мандрівці взяло участь 5 учасників, наймолодшому з яких було 7 років. Фотозвіт про мандрівку можна оглянути тут.

 

17.09.2012  Відбулась презентація проекту

 

    В неділю, 16 вересня відбулась презентація проекту "Розвиток молодіжного краєзнавства та мандрівництва в Моршині».  Власне, презентація дала старт  молодіжному проекту, який буде реалізовуватись протягом 2012-2013років. Модератором презентації був керівник проекту, депутат міської ради Микола Воєвода, який ознайомив присутніх на презентації з ідеєю, метою та запланованими заходами проекту.

 

10.09.2012р. "Плай" запрошує на презентацію проекту

 

     В неділю, 16 вересня 2012р. о 15.00 в приміщенні залу засідань Моршинської міської ради відбудеться презентація проекту "Розвиток молодіжного краєзнавства та мандрівництва в Моршині». Запрошуємо молодь, батьків та всіх зацікавлених осіб.


02.08.2012р. "ТРК "Простір" виступила офіційним медіапартнером проекту

 

     За результатами зустрічі представника ФОК "Плай", депутата міськради Миколи Воєводи та директора Приватного підприємства "Телерадіокомпанія "Простір" Володимира Федоренка досягнуто домовленості про партнерську участь ТРК "Простір" в реалізації проекту "Розвиток молодіжного краєзнавства та мандрівництва в Моршині" в якості медіапартнера.

 

25.07.2012р.  "Плай" розпочинає реалізацію проекту "Розвиток молодіжного краєзнавства та мандрівництва в Моршині" 

 

 ГО "ФОК "Плай" розпочинає реалізацію проекту "Розвиток молодіжного краєзнавства та мандрівництва в Моршині". Проект спрямований на залучення молоді до краєзнавчих  пізнавальних мандрівок рідним краєм; пізнання його історичної спадщини, знайомство з самобутньою культурою.

 

 

 

Представники "Плаю" відвідали Горгани

 

    Скориставшись чудовою як на листопад погодою, керівники моршинського "Плаю"  в особі голови клубу Миколи Воєводи та його заступника Романа Перегінця в компанії Ігоря Кмітя 6-7 листопада 2010р. побували в Горганах. Метою поїздки до с. Стара Гута було знайомство з можливістю організації наступного року кількох мандрівок в Горгани, зокрема, сходження на гору Сивулю. Під час знайомства з тереном моршинські любителі гір були приємно вражені якісним маркуванням туристичних стежок в районі Сивулі, зроблені ГО "Карпатські стежки".

 

Вихованці "Плаю" побували на горі "Плай"

 

     Впродовж 15-16 серпня 2010р. вихованці ФОК "Плай" побували на Закарпатті, де здійснили сходження на гору Плай, що знаходиться неподалік м.Воловець та є частиною гірського хребта Полонина Боржава. Вихованці моршинського "Плаю" побували також і на горі Темнатик. Це сходження члени"Плаю" присвятили 10-річчю створення клубу.

 

Відбулись Загальні збори клубу

 
     В п"ятницю, 30 квітня 2010р. відбулись Загальні збори клубу, на яких було переобрано керівні органи клубу. Заступником голови клубу було обрано Перегінця Романа; до складу Ради клубу увійшли Брецко Роман, Пристай Роман та Єлізаров Олег. Також було переобрано і склад Ревізійної комісії, до якої увійшли Саковець Назар та Каричак Зеновій. Було узгоджено графік тренувань в літній період та можливість організувати декілька мандрівок цього літа в Карпати.Обновлен 01 мар 2018. Создан 01 мая 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
KАРПАТИ.INFO - Все про відпочинок в Kарпатах Володимир Івасюк Поиск проживания Крым