ВПРАВИ ЗІ СКАКАЛКОЮ-КОРИСНО І ПРИЄМНО

 

ВПРАВИ ЗІ СКАКАЛКОЮ-КОРИСНО І ПРИЄМНО

про користь від виконання вправ зі скакалкою     Скакалка, ця зручна і забавна штука, - недорогий портативний тренажер, який відмінно працює! Що стосується спалювання калорій, заняття з скакалкою перевершують велосипед, теніс і плавання. Середня людина вагою близько 70 кг за годину вправ з скакалкою витрачає до 720 калорій (при 120-140 стрибках в хвилину).
При виборі скакалки зміряйте її довжину: візьміть обидві ручки в руку і витягніть на рівні грудей. Нижній кінець скакалки повинен стосуватися підлоги. В цьому випадку її довжина буде оптимальною для вашого зростання, що є неодмінною умовою якісних, ефективних тренувань.
   Стрибки можуть бути найрізноманітнішими. Почніть із звичайних - двома ногами, потім приземляйтеся по черзі то на одну, то на іншу ногу. Після цього виконаєте 5-10 стрибків на лівій нозі, потім стільки ж - на правій. Повторите 2-3 рази.
Після хвилинної перерви зробіть той же комплекс стрибків, крутивши скакалку не вперед, а назад. Прагніть не перевтомлюватися, особливо на перших порах. Особливо уважно повинні віднестися до навантажень ті, чия вага значно перевищує допустимі норми, а також ті, хто страждає на захворювання серця. Як правило, і ті та інші потрапляють в одну категорію ризику, оскільки ожиріння і порушення серцевої діяльності зв'язані між собою найбезпосереднішим чином.
    Стрибки з скакалкою по ступеню ефективності для схуднення порівнянні тільки з бігом. Доктор Кенет Купер, батько сучасної фізіологічної науки, стверджує, що 10 хвилин занять з скакалкою надають на серцево-судинну систему ефект, рівний ефекту, отриманому при подоланні на велосипеді 2 миль протягом 6 хвилин, або за 12 хвилин плавання, або за два сети тенісу, або при бігу на одну милю! Важливою умовою при цьому є рівномірний розподіл навантаження. Почніть стрибки в спокійному темпі, поступово збільшуючи його. Такий ритм вправ з скакалкою сприяє стимуляції кровообігу. Не забувайте робити хвилинні перерви для відпочинку м'язів і відновлення дихання.
      Повернувшись в дитинство всього на 10 хвилин, ви отримаєте заряд бадьорості на цілий день!
Міцного Вам здоров'я!!!Создан 09 окт 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
KАРПАТИ.INFO - Все про відпочинок в Kарпатах Володимир Івасюк Поиск проживания Крым